Ametlikke Teadaandeid hakkab avaldama Äripäev

01.11.2000 | 00:00

Uudis
    • Jaga

Tallinnas Stenbocki majas, 1. novembril 2000. a. Riigikantselei peadirektor Tiit Laja ja Äripäeva peatoimetaja Igor Rõtov sõlmisid eile hankelepingu, mille kohaselt kirjastab alates järgmisest aastast Ametlikke Teadaandeid Äripäeva Kirjastuse AS. Riigihankele ametliku väljaande Ametlikud Teadaanded avaldamiseks laekus vaid Äripäeva Kirjastuse ASi pakkumine.

Ametlikus väljaandes Ametlikud Teadaanded avaldatakse teadaanded, mille avaldamise kohustus tuleneb seadusest, Vabariigi Valitsuse määrusest või ministri määrusest, kuid mida ei avaldata Riigi Teatajas.

Vastavalt Äripäeva pakkumisele on ühe teadaande avaldamise hind sõltumata selle mahust 35 krooni ja 40 senti. Ametlikud Teadaanded lisatakse ajalehe Äripäev tellijatele, kes seda soovivad. Tellitud ajalehele lisatud Ametlike Teadaannete eest lisatasu ei võeta, samuti ei võeta lisatasu üksikmüüki pandud ajalehele lisatud Ametlike Teadaannete eest.

Ajalehest eraldi tellitava Ametlike Teadaannete aastatellimuse hind on 400 krooni. Ajalehest eraldi üksikmüügis oleva Ametlike Teadaannete üksiknumbri hind on 11 krooni ja 80 senti. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Äripäev teeb Ametlikud Teadaanded kättesaadavaks ka Interneti teel.

Jaanus Rankla
Riigikantselei pressiesindaja
Tel 693 5832