Avaliku teenistuse tippjuhid kogunevad Tartus

30.10.2014 | 16:02

Uudis
    • Jaga

Tartus toimuva viienda Eesti avaliku teenistuse tippjuhtide konverentsi „Kasutamata võimalused“ peateemad on innovatsioon, laiapindne riigikaitse ja töövõimereform.

Konverentsil esineb innovatsiooniteemalise ettekandega tunnustatud ekspert Bettina von Stamm Suurbritanniast, toimuvad diskussioonid laiapindsest riigikaitsest ja töövõime reformist, samuti kohtub tippjuhtidega peaminister Taavi Rõivas.

Konverentsil tutvustatakse ka avaliku teenistuse tippjuhtide pühendumuse uuringu tulemusi. Värske uuringu põhjal püsib tippjuhtide pühendumus oma tööle kõrge ning on oma näitajalt võrreldes Lääne-Euroopaga enimpühendunud tippjuhtide hulgas. Tippjuhte motiveerib võimalus teenida Eesti riiki ja osaleda Eesti riigi jaoks oluliste otsuste tegemisel, teha vastutusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd.

Eesti avaliku teenistuse tippjuhtide konverents toimub viiendat korda. Konverentsil osalevad ministeeriumide kantslerid ja asekantslerid ning ametite ja inspektsioonide peadirektorid. Eestis on kokku 96 avaliku teenistuse tippjuhi ametikohta.

Konverentsi korraldab riigikantselei tippjuhtide kompetentsikeskus ning seda rahastatakse Euroopa Liidu Sotsiaalfondist ja riigikantselei eelarvest.

Tippjuhtide pühendumuse uuring: https://riigikantselei.ee/et/uuringud

Pilte konverentsilt:  https://riigikantselei.ee/et/galeriid/tippjuhtide-konverents-30-31-oktoobril-2014-tartus