Konkursi- ja atesteerimiskomisjon otsustas

29.11.2000 | 00:00

Uudis
    • Jaga

Tallinnas Stenbocki majas, 29. novembril 2000. a. Riigikantselei juures tegutsev kõrgemate riigiametnike konkursi- ja atesteerimiskomisjon luges ­­­­­­­­­­­­­­Anne Schmidti vastavaks Siseministeeriumi sisekontrolli osakonna juhataja ametikohale esitatud nõuetele­­ ning esitas ta siseministrile ametisse nimetamiseks.

­­­­­­­­­­­­­­Anne Schmidt (s. 1956) on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna 1983. aastal. Anne Schmidt on töötanud Prokuratuuris, aastatel 1991 – 1992 oli ta Riigivaraameti peadirektori asetäitja ning Majandusministeeriumi nõunik. Alates 1992 aastast kuni käesoleva aastani töötas Anne Schmidt Eesti Panga juriidilise osakonna juhatajana. Anne Schmidt on end korduvalt täiendanud IMFi seminaridel Viinis ja Washington, samuti osalenud erialastel koolitustel Saksamaal ja Ameerika Ühendriikides.

Riigikantselei juures tegutsev kõrgemate riigiametnike konkursi- ja atesteerimiskomisjon atesteerib ministeeriumide asekantslereid, ametite ja inspektsioonide peadirektoreid ja nende asetäitjaid, maasekretäre, ministeeriumide ja Riigikantselei osakondade direktoreid ja juhatajaid ning muude valitsusasutuste juhte, samuti ametnikke, keda kavatsetakse edutada mõnele nimetatud ametikohtadest. Samuti hindab konkursi- ja atesteerimiskomisjon avaliku konkursi korras teenistusse võetavate kõrgemate riigiametnike kandidaatide vastavust ametikoha täitmiseks esitatavatele nõuetele.

Jaanus Rankla
Riigikantselei pressiesindaja
Tel 693 5832