Konkursi- ja atesteerimiskomisjon otsustas

15.11.2000 | 00:00

Uudis
    • Jaga

Tallinnas Stenbocki majas, 15. novembril 2000. a. Riigikantselei juures tegutsev kõrgemate riigiametnike konkursi- ja atesteerimiskomisjon luges ­­­­­­­­­­­­­­Ain Lillepalu vastavaks Keskkonnaministeeriumi jäätmeosakonna juhataja ametikohale esitatud nõuetele­­.

Ain Lillepalu (s. 1957) on lõpetanud Tallinna Polütehnilise Instituudi. Ain Lillepalu on töötanud Tallinna Ehituskeraamika Tehase asepeaenergeetikuna, aastatel 1986 – 1993 töötas ta Tallinna Mustamäe EEV peainsenerina ning juhatajana, alates 1993. aastast on Ain Lillepalu Tallinna Mustmäe linnaosa vanema asetäitja.

Keskkonnaministeeriumi jäätmeosakonna juhataja nimetab ametisse keskkonnaminister.

Riigikantselei juures tegutsev kõrgemate riigiametnike konkursi- ja atesteerimiskomisjon atesteerib ministeeriumide asekantslereid, Riigikantselei peadirektorit ja koordinatsioonidirektorit, ametite ja inspektsioonide peadirektoreid ja nende asetäitjaid, maasekretäre, ministeeriumide ja Riigikantselei osakondade direktoreid ja juhatajaid ning muude valitsusasutuste juhte, samuti ametnikke, keda kavatsetakse edutada mõnele nimetatud ametikohtadest.

Jaanus Rankla
Riigikantselei pressiesindaja
Tel 693 5832