Patrick Dixon peab visiooniloengu valitsuse ja riigikogu liikmetele.

06.10.2003 | 00:00

Uudis
    • Jaga

Tallinnas, Stenbocki majas
6. oktoobril 2003. a.

Riigikantselei ja Pärnu Juhtimiskonverentside koostöös peab üks maailma juhtivaid futuriste Dr Patrick Dixon teisipäeval, 7. oktoobril Vabariigi Valitsuse ja Riigikogu liikmetele loengu “Eduka tuleviku nimel”.

Dr Dixon on London Business School’i Juhtimise Arengu Keskuse liige, kümne raamatu, sealhulgas “Tulevikutarga”, autor ja firma Global Change Ltd president. Ta nõustab Fortune 500 hulka kuuluvate firmade juhatusi ja tähtsamaid töörühmi strateegiliste muutuste küsimustes järgmistes valdkondades – uus majandus, digitaalühiskond, virtuaalsed ettevõtted, finantsteenused, biotehnoloogia, elustiili muutused, tarbijate käitumine, ühiskondlik poliitika ja majanduseetika.

Dr. Dixon on üks maailma nõutumaid konverentsikõnelejaid. Ta on esinenud Maailma majandusfoorumil (Davosis), WEF-i Lõuna-Aafrika majandusnõupidamisel ja Interneti Expol (Helsingis). Hiljuti töötas ta Maailmapanga tehnilise abi töörühma liikmena Hiinas ja tema klientide hulka kuuluvad teiste seas Hewlett-Packard, Compaq, Microsoft, UBS, Credit Suisse, PricewaterhouseCoopers, Arthur Andersen, Ford ja IBM.

Loeng “Eduka tuleviku nimel” toimub teisipäeval, 7. oktoobril kell 16.00 Kaubandus-Tööstuskoja saalis aadressil Toom-Kooli 17, Tallinn.

Lugupeetud ajakirjanikud, loengu kajastamiseks kohapeal ja pildistamiseks palume eelnevalt registreeruda telefonil 693 5714 või e-postil: press@riik.ee
 
Vaata lisaks:
http://www.riigikantselei.ee
http://www.konverentsid.ee/
http://www.globalchange.com/


Lugupidamisega,
Tex Vertmann
Valitsuse infonõunik
693 5714
052 67070
Tex.Vertmann@riigikantselei.ee