Pressikutse: Eesti töötajasõbralikumate ettevõtete väljakuulutamine

31.05.2004 | 00:00

Uudis
    • Jaga

Ajakirjanikud on oodatud Eesti kõige töötajasõbralikumate ettevõtete väljakuulutamisele 2. juunil kell 13.00 - 15.00 Stenbocki majas, Rahukohtu tn 3, Tallinnas.

Äripäeva, Pere ja Kodu ning alates käesolevast aastast ka rahvastikuministri büroo poolt neljandat aastat järjest korraldataval konkursil valiti välja töötajasõbralik tööandja 2004. Parima tööandja valimisel hinnati tööandjaid kolme kategooria alusel: töötaja arengu soodustamine, töökeskkond ja peresõbralikkus. Võrreldes möödunud aastaga on parima tööandja valimise metoodikas toimunud oluline muudatus. Olukorra ilustamise vältimiseks anti juhi või personalijuhi küsimustiku tulemusele konkursi lõpp-pingeridades kaal 25% ja töötajate vastuste tulemusele kaal 75%.

Nagu varasematelgi aastatel, saadeti küsimustikud välja Eesti käibe TOP 500 ettevõtetesse ja ka ise selleks soovi avaldanud ettevõtetele. Vastamine oli vabatahtlik vastavalt sellele, kas ettevõttel oli huvi konkursil osaleda või mitte.

Üritusel Stenbocki majas esineb Vain SMD juhataja Peep Vain, päevajuht on Katrin Karisma ning ürituse patroon on rahvastikuminister Paul-Eerik Rummo. Võitjate väljakuulutamine algab kell 14.00.

Eelmisel aastal võitis parima tööandja tiitli Krediidipank, üleeelmisel aastal Paikuse saeveski ning 2001. aastal Eesti Post.

Stenbocki majja sisenemiseks palun võtke kaasa pressikaart või isikut tõendav dokument!

Lisainfo:
Rahvastikuministri nõunik Mari Loorens-Timmo, telefon 6935735, e-mail mari.loorens-timmo@riigikantselei.ee
Äripäeva TOPi toimetuse juht Jane Suu, telefon 6670381, e-mail jane.suu@aripaev.ee
Pere ja Kodu peatoimetaja Tiia Kõnnussaar, telefon 7 441 767, e-mail tiia.konnussaar@kirjastus.ee