Riigikantselei korraldab rahvusvahelise tippametnike konverentsi

06.06.2007 | 09:08

Uudis
    • Jaga

Tallinn, Stenbocki maja
6. juuni 2007

7.- 8. juunil toimub NO99 Teatrimajas 19. rahvusvaheline avaliku teenistuse tippjuhtide koolitus- ja arenduskonverents, mis keskendub riigi konkurentsivõimele ja selle eestvedavale jõule – kõrgemale riigiteenistusele.

Konverentsil osalevad nii avaliku halduse arengu eest vastutavad valitsusametnikud kui ka tippametnike arendajad enam kui 20 riigist. Konverentsil esinevad teiste seas Soome riikliku teadus- ja arendusfondi SITRA teadusdirektor Timo J. Hämäläinen, Korea Yonsei ülikooli asedekaan Pan Suk Kim, Hollandi kõrgema riigiteenistuse osakonna peadirektor Jan Willem Weck ja Tallinna Tehnikaülikooli riigiteaduste professor Wolfgang Drechsler.

Konverentsi töötubade ja õppereiside keskmes on kõrgema riigiteenistuja võtmekompetentsid. Räägitakse ka avaliku ja erasektori partnerlusest, mis aitab kaasa riigi konkurentsivõime kasvule.

Rahvusvaheliste avaliku teenistuse tippjuhtide koolitus- ja arenduskonverentside traditsioon sai alguse 1968. aastal Itaalias. See on andnud Euroopa avaliku teenistuse tippjuhtidele, teadlastele ja koolitajatele võimaluse kohtuda iga kahe aasta järel ja arutada avaliku halduse ees seisvate uute väljakutsete üle.

Konverentsi ajakava http://www.riigikantselei.ee/19conference/index.php?id=33

Lisainfo:
Airi Alakivi, Riigikantselei avaliku teenistuse osakonna juhataja
tel. 693 5453
Airi.Alakivi@riigikantselei.ee

Sten Hansson
Riigikantselei infonõunik
sten.hansson@riigikantselei.ee