Tartus selgub, kuhu läheb Eesti avalik teenistus

03.09.2002 | 00:00

Uudis
    • Jaga

Tallinnas, Stenbocki majas 3. septembril 2002. a. Kolmandat aastat toimub Tartus Riigikantselei korraldusel avaliku teenistuse juhtimiskonverents - Riigiametnike foorum. Käesoleval aastal on foorumil luubi all avaliku teenistuse arengusuunad. Riigiametnike foorum toimub Tarus Vanemuise kontserdimajas 3. ja 4. oktoobril 2002.

“Selle aasta foorumi teema - avaliku teenistuse arengusuunad – on oluline nii ametnike endi kui ühiskonna jaoks tervikuna ning hetkel eriti aktuaalne seoses uue avaliku teenistuse seaduse ettevalmistamisega. Esinejad, kelle hulgas on lisaks ametnikele ja poliitikutele ka asjatundjaid nii meilt kui välisriikidest, räägivad oma ootustest avalikule teenistusele ning avaliku teenistuse arenguvisioonidest,” ütles riigisekretär Aino Lepik.

Lepik lisas, et eraldi leiab foorumil käsitlemist avaliku teenistuse juhtimise teema, mille raames tutvustakse ka avaliku teenistuse juhtide seas läbiviidud uuringu tulemusi.

Kahepäevasel foorumil esinevad peaminister Siim Kallas, justiitsminister Märt Rask, endine välisminister Toomas Hendrik Ilves, juhtimisspetsialist Tõnis Arro, Eesti Energia juht Gunnar Okk, kaitseväe juhataja viitseadmiral Tarmo Kõuts, Tartu Ülikooli rektor akadeemik prof Jaak Aaviksoo, filosoof Ivar Tallo, John Barker Suurbritannia Cabinet Office´st jpt.

Foorumil esimese päeva lõpus tehakse teatavaks konkursi Riigiasutuste koostööprojekt 2002 võitjad.

Päevakava, info, registreerumine: http://www.riigikantselei.ee  Lugupidamisega,

Jaanus Rankla
Riigikantselei pressinõunik
Tel 693 5832