Toimub avaliku teenistuse personalijuhtide kevadseminar

31.05.2000 | 00:00

Uudis
    • Jaga

Toompeal, 31. mail 2000. a. Riigikantselei koostöös Eesti Haldusjuhtimise Instituudiga korraldab 1.- 2. juunini Saaremaal Kase puhkekülas avaliku teenistuse personali- ja koolitusjuhtidele kevadseminari.

Seminari eesmärgiks on tuua kokku ühe valdkonna spetsialistid ning arutada omavahel avaliku teenistuse personalitöös olulisi probleeme. Samuti tutvustada personalijuhtidele Riigikantselei tegevust ja plaane ametnike koolituse ja atesteerimise koordineerimisel.

Seminaril peetakse ettekandeid efektiivsuse võimalikkusest avalikus sektoris, riigiametnike võõrkeeleoskusest, keelenõuetest ametnikele Euroopa Liidus. Arutatakse samuti ametnike koolitamise ja atesteerimise problemaatikat.

Ettekannetega esinevad spetsialistid Riigikantselei avaliku teenistuse ja personaliosakonnast, Eesti Pangast, Eesti Haldusjuhtimise Instituudist, Eesti Õigustõlke Keskusest ning Briti Nõukogust.

Seminari näol on tegemist traditsioonilise, kaks korda aastas toimuvate üritusega. Alates 1998. aasta talvest on vastavad seminarid toimunud kolmel korral: Haapsalus, Kohalas ja Pühajärvel.

Lähemalt: Kaido Paabusk, Riigikantselei avaliku teenistuse ja personaliosakonna juhataja asetäitja, tel 631 6851

Jaanus Rankla
Riigikantselei pressiesindaja
Tel 6316 832