Sündmused

Kõik sündmused (13)

09. oktoober

12.00-13.30
Uma Mekk laat, Võru linna keskväljak

Võru Euroopas

Kevadel algatasid Euroopa Liidu riikide valitsused Euroopa tulevikuarutelu, mis kestab järgmise aasta kevadeni. Valitsus uuendab Euroopa Liidu poliitikat järgnevateks aastateks. See on parim aeg arutada, mida Euroopa on Võrule andnud, kuidas ELi võimalusi veelgi paremini ära kasutada ja kuidas nähakse siinkandis Euroopa tulevikku. Mis on need teemad ja tegevused, millele tuleks rohkem tähelepanu pöörata? Millised peaksid olema Eesti Euroopa-suunalised prioriteedid ja eesmärgid ning milline on või peaks olema Võru koht Euroopas?

29. september

18.00-19.30
Philly Joe’s, Vabaduse väljak 10, Tallinn

Tallinn Euroopas

Kevadel algatasid Euroopa Liidu riikide valitsused Euroopa tulevikuarutelu, mis kestab järgmise aasta kevadeni. Valitsus uuendab Euroopa Liidu poliitikat järgnevateks aastateks. On hea aeg arutada, mida Euroopa on Tallinnale andnud, kuidas ELi võimalusi veelgi paremini ära kasutada ja kuidas nähakse siinkandis Euroopa tulevikku. Mis on need teemad ja tegevused, millele tuleks rohkem tähelepanu pöörata? Millised peaksid olema Eesti Euroopa-suunalised prioriteedid ja eesmärgid ning milline on või peaks olema Tallinna koht Euroopas?

25. september

11.00-12.30
Kuri küla seltsimaja õuel

Hiiumaa Euroopas

Kevadel algatasid Euroopa Liidu riikide valitsused Euroopa tulevikuarutelu, mis kestab järgmise aasta kevadeni. Valitsus uuendab Euroopa Liidu poliitikat järgnevateks aastateks. On hea aeg arutada, mida Euroopa on Hiiumaale andnud, kuidas ELi võimalusi veelgi paremini ära kasutada ja kuidas nähakse siinkandis Euroopa tulevikku. Mis on need teemad ja tegevused, millele tuleks rohkem tähelepanu pöörata? Millised peaksid olema Eesti Euroopa-suunalised prioriteedid ja eesmärgid ning milline on või peaks olema Hiiumaa koht Euroopas?

Hiiumaa vaade

23. september

12.00-13.30
Prima Vista kirjandusfestival, Tartu Raekoja plats

Tartu Euroopas

Euroopa ei ole kusagil kaugel. Tartu on samamoodi ja samapalju Euroopa kui Pariis või Berliin. Tartu mured on eurooplaste mured ja vastupidi. Kevadel algatasid Euroopa Liidu riikide valitsused Euroopa tulevikuarutelu, mis kestab järgmise aasta kevadeni. Valitsus uuendab Euroopa Liidu poliitikat järgnevateks aastateks. On hea aeg arutada, mida Euroopa on Tartule andnud, kuidas ELi võimalusi veelgi paremini ära kasutada ja kuidas nähakse siinkandis Euroopa tulevikku. Mis on need teemad ja tegevused, millele tuleks rohkem tähelepanu pöörata? Millised peaksid olema Eesti Euroopa-suunalised prioriteedid ja eesmärgid ning milline on või peaks olema Tartu koht Euroopas?

24. veebruar

Terve päev
Eesti

Eesti Vabariigi 103. aastapäev

24. veebruaril on riigi ja rahva pidupäev - Eesti Vabariigi väljakuulutamisest möödub 103 aastat.

Rahvahulk sinimustvalgete lippudega

21. jaanuar

Terve päev

Ligipääsetavuse teemagruppide avakohtumine

Rakkerühma esimesel tööaastal toimusid laiapõhjalised arutelud, mille tulemused on kajastatud lõpparuannetena ning mis olid sisendiks valitsusele esitatava vahearuande koostamisel.

Noored tänaval